Десятки похоронів щодня: як у Росії прощаються зі своїми вбитими солдатами

У Росію пішли каравани вантажу 200. Щодня у різних регіонах ховають десятки загиблих солдатів, які воювали на території України. Правдиву цифру втрат російське керівництво не називає. Нерідко дані про загиблих приховують, їх можна дізнатися лише з регіональних ЗМІ чи в соцмережах. Найчастіше тіла своїх синів батьки отримують у закритих трунах, без точної дати та місця загибелі.

У російських соцмережах люди вже починають проклинати війну, розв’язану Путіним, жаліти молодих хлопців, котрі незрозуміло за що загинули. Щоправда, «армія» урапатріотів і ботів намагається погасити будь-яку розумну думку.

Докладніше про це читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Труни йдуть, а цифри приховують

У Росію вже потоком ідуть труни з вантажем 200. Загиблих у перші дні війни російських військових, смерті яких відмовлялися визнавати в РФ і навіть не хотіли забирати тіла, почали ховати тільки в березні.

Відео дня

Про дату загибелі багато родичів навіть не знають. Росіяни обурювалися, що на війну відправили молодих недосвідчених хлопців, призовників. Наразі керівництво країни запевняє, що на території України у війні беруть участь лише контрактники.

Проте як видно з віку, багато контрактників ледве встигли підписати договір з армією

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*