Нові санкції! Прямо зі США – Путін не чекав. Блокування золотого резерву РФ: удар по режиму!

Влада США готує законопроєкт, що заблокує золотий резерв Росії.

Двопартійна група сенаторів США працює спільно з міністерством фінансів, щоб заблокувати золоті резерви Росії приблизно на $132 млрд у зв’язку із ситуацією навколо України, повідомляє Axios.

Міністр фінансів США Джанет Йеллен зустрінеться цього тижня з чотирма сенаторами, щоб обговорити законопроєкт про санкції для осіб, які беруть участь в операціях із золотом із запасів ЦБ РФ.

Зазначимо, що помічники законодавців працювали з казначейством у минулі вихідні, щоб внести деякі технічні зміни до законопроекту.

“Держсекретар Єллен регулярно зустрічається з членами Конгресу для обговорення законодавства. Крім того, співробітники казначейства часто надають технічну допомогу щодо законопроектів про санкції”, – повідомив представник Мінфіну.

Законопроєкт передбачає застосування санкцій до будь-яких американських організацій, які свідомо здійснюють операції із золотом або транспортують його із запасів ЦБ Росії. Вони також підпадуть під санкції, якщо продаватимуть золото фізично чи електронним способом у Росії.

 

 

За словами одного із сенаторів, цей законопроєкт може бути ухвалений вже цього тижня. Раніше двопартійна група законодавців у нижній палаті Конгресу подала аналогічний законопроект.

Варто відзначити, президент США Джо Байден також має повноваження запроваджувати такі санкції незалежно від Конгресу.

Додамо, уряд Сполучених Штатів Америки готує санкції проти більшості представників нижньої палати федеральних зборів російської федерації, повідомляє видання The Wall Street Journal.

«Адміністрація Байдена готує санкції проти понад 300 членів нижньої палати російського парламенту, які можуть бути запроваджені вже в четвер», – йдеться у публікації.

Зазначається, що обмеження охоплять більшу частину депутатів держдуми у контексті посилення санкційного тиску США на росію за її агресію проти України.

Про санкції щодо більш ніж 300 російських депутатів Байден має намір оголосити вже в четвер під час поїздки до Європи, обмеження мають бути запроваджені “в координації з Європейським союзом та країнами G20”.

Як повідомлялося, Байден відвідає Брюссель, де візьме участь у самітах НАТО, ЄС та “сімки”, а також здійснить візит до Варшави.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*