Після поразки РФ! Бунт в армії Лукашенка: не хочуть воювати! Диктатор кинув Путіна: кожен сам за себе

  1. Білоруський журналіст Франтішек Вячорка під час телемарафону UA разом заявив про те, що Білоруси продовжують чинити опір Олександру Лукашенку та його амбіціям приєднатись до Росії у війні проти України.

Він зазначив, що не виключено, що Лукашенко хотів би відправити війська в Україну, однак військові можуть просто ігнорувати його наказ.

“Можливо, Лукашенко і хотів би відправити війська в Україну, але його можуть не послухати. Є думка, що у білоруській армії зараз відбувається саботаж”, – заявив журналіст Франтішек Вячорка.

Він акцентував на тому, що білоруси готові до зміни влади вже 20 років. У 2020 році люди почали виходити проти режиму, зараз це потрібно завершити. На думку Вячорки, тільки Україна та її перемога у війні зможе допомогти скинути режим в Білорусі.

“Але ми розуміємо, що без України цього не вдасться і навпаки”, – наголосив журналіст.

Крім того, Вячорка відзначив супротив білорусів проти влади та їхню підтримку України.

Часто ми дізнаємося про опір зі слів поліції. Також є мережа самвидаву, які розповсюджують інформацію по всій країні. На 15 діб посадили вчительку за жовто-блакитну стрічку. Також є люди, які приєднуються до українців. Для білорусів це боротьба і за вільну Білорусь”, –розповів Вячорка.

Додамо, що згідно з інформацією білоруського видання “Наша Ніва”, білоруських солдатів-строковиків використовують як чорноробів для російської армії, зокрема, вони відмивають танки армії РФ від останків російських солдатів.

Розповів про це білоруський строковик, який викликався до однієї з частин на заході країни. Він нещодавно зателефонував батькам із незнайомого номера з проханням привезти ліків від блювоти та нудоти під Гомель.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*