Терміновий дзвінок! Путін не чекав – Китай кинув Кремль: масштабна підтримка України. Перемога за нами!

Президент США Джо Байден завтра, 18 березня, зателефонує лідеру Китаю Сі Цзіньпіну. Серед іншого лідери планують обговорити війну Росії проти України.

Про це повідомляє прес-служба Білого дому.

“Президент Джо Байден розмовлятиме з головою КНР Сі Цзіньпіном цієї п’ятниці. Це частина наших постійних зусиль щодо підтримки відкритих ліній зв’язку між Сполученими Штатами та КНР”, – оголосили у Білому домі.

Повідомляється, що на порядку денному переговорів Байдена та Сі Цзіньпіна буде питання управління конкуренцією між США та КНР, війна Росії проти України а також інші питання, що становлять взаємний інтерес.

Зауважимо, сьогодні Посол Китаю в Україні Фань Сяньжун заявив, що Китай ніколи не нападатиме на Україну.

Про це повідомляє пресслужба Львівської облдержадміністрації.

«Китай ніколи не буде нападати на Україну, ми будемо допомагати, зокрема в економічному напрямі. Наша країна за один рік імпортує товари зі всього світу вартістю понад три трильйони доларів. Ми готові допомагати вам розвиватись», – сказав він.

За його словами, Китай та Україна – стратегічні партнери.

“Китай і Україна – це стратегічні партнери, цей рік – це 30-річчя встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами. Китай – дружня держава для українського народу. Я, як Посол, можу з відповідальністю сказати, що Китай назавжди буде хорошою силою для України і в економічному, і в політичному плані”, – сказав він.

Пізніше МЗС КНР схвалило коментарі свого посла в Україні Фана Сянжуна про те, що Китай є другом українського народу, ніколи не нападе на Україну, допомагатиме економічно і залишиться “хорошою силою” політично.

Поки що це один із найоднозначніших офіційних висловів підтримки України з боку Китаю, зазначає Bloomberg.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*