5 хвилин тому! Зрадника покарано: Кива більше не депутат. Верховна Рада затвердила – одноголосно!

Верховна Рада України позбавила Іллю Киву мандату народного депутата.

Про це повідомляють співрозмовники УП у парламенті

“Кива більше не депутат. 335 голосів “за” його виключення”, – йдеться в повідомленні.

Раніше Генеральний прокурор Ірина Венедіктова оголосила про підозру нардепу від ОПЗЖ Іллі Киві.

“Кива Ілля Володимирович, повідомляю вас про підозру. В найближчий час ми оголосимо вас в міжнародний розшук. Потім буде арешт, екстрадиція і справедливий суд. Така ваша доля, іншої не буде”, – заявила Венедіктова.

 

Киві оголосили підозру за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність) та ст. 111 (державна зрада). За словами генпрокурорки, Кива “своїми діями і висловлюваннями заподіяв колосальну шкоду державі Україна” і “зробив усе від нього залежне, щоб “запросити” в наш дім російського агресора”, щоб “мільйони людей ночували в бомбосховищах,… жили на кордонах сусідніх держав,… а багато з них ніколи не повернулись додому”. Венедіктова зазначила, що все це Кива зробив даремно і марно, бо ні у нього, ні в його кураторів “нічого не вийде”.

Нагадаємо, вночі 24 лютого Ілля Кива, якого використовують російські пропагандисти, з-за кордону заявив, що “українському народу потрібне звільнення”, а “українці, білоруси, росіяни – це один народ”.

Крім того, колишній нардеп виїхав до Іспанії, коли стало відомо про високу ймовірність вторгнення російських військ в Україну. Кива неодноразово неодноразово виступав із провокативними закликами, зокрема наприкінці грудня минулого року підтримав можливе злиття України та Росії в одну державну єдність. У жовтні цього року Кива привітав Путіна з днем народження, зокрема похваливши його за “лідерство й об’єднання слов’ян”.

На початку грудня джерела журналісти Bihus Info встановили, що вдома в Киви зберігається картина, на якій він зображений в образі італійського фашистського диктатора Беніто Муссоліні. Імовірно, картину придбали в колишньої головної редакторки проросійського видання “Страна.ua”. Сам Кива вважає себе запеклим борцем із сучасними проявами фашизму й неодноразово клявся, що боротиметься з ним будь-якими засобами.

джерело:korupciya.com

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*