Перша заява від країни НАТО із закликом закрити небо над Україною! Світ перестає мовчати – захистіть небо!

Парламент Естонської Республіки прийняв рішення стосовно заклику до країн-членів Організації Об‘єднаних Націй про закриття неба над Україною. Про це у Фейсбуці повідомив Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

Парламент Естонської Республіки ухвалив рішення із закликом до країн-членів ООН про закриття неба України від російського агресора. Це перше рішення від парламенту країни, яка входить до ЄС та НАТО. Першим бути складно, відповідально та почесно, – зазначив спікер українського парламенту.

Спікер парламенту України подякував своєму естонському колезі Юрі Ратасу та загалом усім депутатам за сміливість та відданість Україні.

Голова Верховної Ради України зазначив, що таке рішення має послужити прикладом рішучости й для інших світових парламентів.

Адже парламентарі – це представники народу, а народи світу вимагають рішучих дій по встановленню миру та закриття неба над Україною, – зазначив Руслан Стефанчук.

Глава Верховної Ради України сказав, що сподівається, що небо над Україною таки стане для громадян нашої держави захищеним.

Раніше Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні до міжнародних партнерів зазначав, що якщо вони не закриють українське небо, то це вже питання часу: коли російські ракети впадуть на їхню територію, на домівки країн НАТО.

Нагадаємо, після сьогоднішнього обстрілу Києва Міністерство закордонних справ України вкотре закликало Альянс захистити наше небо. Про це у Твіттері заявила Еміне Джапарова – перша заступниця міністра закордонних справ.

Київ, столиця України. Російський снаряд влучив у житловий будинок. Повідомляється про вбитих та поранених мирних жителів. Ми закликаємо негайно ввести найсуворіші санкції проти путінської росії та надати Україні необхідні ресурси для захисту свого неба просто зараз, – написала Джапарова.

За повідомленням Укрінформ, 14 березня вранці у Києві внаслідок влучання снаряда у багатоповерхівку в Оболонському районі загинули двоє осіб. Ще трьох госпіталізували. Підрозділи ДСНС евакуювали 63 особи та врятували 15 осіб.

Пам’ятайте, що не потрібно публікувати місця обстрілів та розташування наших військових. Не допомагайте ворогу!

джерело:korupciya.com

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*