“Патріоту” Газманову відмовили в ізраїльському громадянстві

Примітно, що після початку повномасштабного вторгення рф в Україну 24 лютого 2022 року Олег Газманов схвалив рішення Путіна. Він також виступив на концерті в честь підтримки російської армії.

Утім, щойно санкції заходу почали відчувати на собі росіяни, патріотизм Газманова швидко зник і він вирішив подати документи на ізраїльське громадянство.

Виявилося, що докази того, що він єврей — підроблені, йдеться в сюжеті Espreso.tv. Тепер путінському посіпаці — пряма дорога в росію.

Зазначимо, 5 березня Офіс генерального прокурора отримав дозвіл на арешт російського співака Олега Газманова. Справа стосується посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

«Українські прокурори добре свідомі тієї обставини, що добровільно ви не з’явитеся до українського суду, та й на гастролі до нас навряд збираєтесь. З цієї причин ми змушені ініціювати процедуру оголошення вас у міжнародний розшук. Звісно, зарубіжні тури – частина вашого творчого життя, але з цим рахуватися ми не зможемо, на жаль», – звернулася тоді до Газманова генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, Леонід Матюхін, офіцер Центру оперативного інформування Міноборони, заявив 14 березня, що обстрілів Донецьку не було і не буде — все це вигадки російської пропаганди.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*