Одеса, 600 морпіхів РФ влаштували бyнт і не хочуть вoювaти проти України (Відео)

  • Російські військові вже неодноразово відмовлялися воювати та здавалися в полон. В СБУ повідомили, що під Одесою 600 морських піхотинців збунтувалися і не вийшли з судна, щоб не воювати проти України.Як повідомила Служба безпеки України, російські морпіхи зрозуміли, що відбувається, коли наближалися до берегів Одеси, і почали бунт.

    Цим російські військові зірвали операцію наступу на Одесу. В СБУ додають, що армія окупантів деморалізована і пригнічена. Тож вже зовсім близько перемога України.

    Видання “Думская” 1 березня повідомляло, що великі десантні кораблі збиралися причалити до замінованого і заблокованого протитанковими їжаками Лузанівського пляжу, попередньо відпрацювавши у затоці системами залпового вогню.

    Проте на березі українські захисники готувалися дати рішучу відсіч противнику. В останній момент росіяни вийшли на зв’язок та попросили дати їм можливість залишити затоку.

    “Відбувся справжнісінький бунт: російські морпіхи відмовилися виконувати наказ і штурмувати узбережжя Одеси”, – повідомили журналісти.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*