“Тільки йому це під силу”: ЗМІ назвали політика, який взмозі зупинити Путіна

Президент Володимир Зеленський заявив, що президент Туреччини Реджеп Ердоган на політичному рівні робить багато кроків, щоби у президента Росії було розуміння, що треба закінчити війну.

Про це президент заявив під час спілкування з іноземними журналістами, передає Цензор.НЕТ.

«З президентом Ердоганом у нас потужні особисті відносини. Дуже добрі і теплі. Він допомагає, не лише питання у дронах. Є багато питань, у яких Ердоган допоміг Україні. Я йому дуже вдячний. Він на політичному рівні робить багато кроків, щоби у президента Росії було розуміння, що треба закінчити війну. Не так багато лідерів світу мають цю можливість. Багато хто хоче, але можливість таку мало хто має. Треба бути потужною і серйозною державою на все — геополітику і економіку світову. І Ердоган такий — він дуже міцний і він допомагає», — сказав глава держави.

Зеленський сподівається, що в майбутньому Туреччина стане одним із гарантів безпеки України і вплине на процес переговорів з РФ.

«Він один із тих гарантів безпеки для Україні і він точно їм буде у цьому колі країн, які мають запровадити гарантії безпеки для України, коли ми сядемо за стіл перемовин, я в це вірю, з президентом Росії і саме ці гарантії безпеки має отримати Україна. Я вірю, він впливатиме на цей процес. Я в це дуже вірю», — сказав глава держави.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*