Щойно! Шмигаль Розповів Про Тисячу Гривень За Вакцuнацію! «Дія» Сформує Платіжну Картку ВІДЕО

В Україні запускають видачу бонусу в розмірі 1000 гривень за вакцuнацію від коронавірусу, а кошти будуть виплачені на віртуальні платіжні картки через додаток або портал «Дія». Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у «Суботньому інтерв’ю» на «Радіо Свобода».

Чиновник пояснив, що ці гроші громадяни зможуть витратити на квитки в кінотеатр, театр або концерт, заняття спортом, подорожі по Україні на поїзді або літаком.

«»Дія» сформує відповідну платіжну картку, якою можна буде скористатися тільки в цих п’яти напрямках, найбільш постраждалих від ковід.. Це креативні індустрії, кіно, театри, музеї, це спортивні центри та перевезення всередині України: авіа та залізничні. Ось ці напрямки отримають підтримку», — зазначив глава Шмигаль.

Глава уряду звернув увагу, що програма спрямована не тільки на підтримку «постраждалих індустрій», але також буде «мотивувати людей вакцuнуватися і користуватися «Дією» як тим ресурсом, який допомагає державі впорядкувати сьогодні відносини громадян і держави та спрощувати їх».

Кошти видадуть щепленим двома дозами, тобто тим, хто отримав повний курс вакцuнації.

Період дії такої програми для володарів ковід-сертифікатів складе рік: з 19 грудня 2021-го по 18 грудня 2022-го, додав прем’єр.

Джерело

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *