Терміново! Прямо в ефірі, СБУ зірвали – Шустер не чекав. У Зеленського відповіли

Колишній керівник ГУР мав брати участь у прямому ефірі, але за кілька годин до цього він отримав повістку від СБУ.


Колишнього керівника Головного управління розвідки Міноборони України Василя Бурбу викликали на допит до Служби безпеки України після виходу розслідування Bellingcat про спецоперацію із затримання найманців ПВК “Вагнера”. Про це сказав в ефірі програми “Свобода Слова” 19 листопада її ведучий Савік Шустер.

За його словами, Бурба мав бути у прямому ефірі, але за кілька годин він отримав із СБУ повідомлення про виклик на допит. Шустер показав копію повістки.

“Вам необхідно з’явитися 19 листопада 2021 року о 17.00 в кабінет №706 до головного слідчого управління СБУ”, – йдеться в повістці.

Бурба приїхав у студію раніше, йому вдалося донести позицію щодо “вагнергейту”. Брати участь у програмі Бурба не зміг, але заяву зробити все-таки зміг, записавши відео:

“Що відбулося 23 числа… Нас було двоє, це та людина, яка відповідала за нашу спільну роботу зі Служби безпеки (йдеться про першого заступника глави СБУ Руслана Баранецького – ред.).Ми з першим заступником прибули в Офіс доповісти про зміни в активному заході. Ми до президента не потрапили… Ми піднялися на 4 поверх і нам повідомили, що з нами буде розмовляти глава Офісу (Андрій Єрмак – ред.). Ми провели розмову, нас було троє: я, перший заступник Руслан Баранецький і глава Офісу.Відбулася доповідь про зміни обстановки щодо наступного етапу – тобто, планова доповідь, яку ми робили щодо спільної операції протягом деякого часу.У зв’язку з тим, що він був делегований президентом, я отримав вказівку щодо перенесення фінального етапу. Я отримав відповідь, що це вказівка президента, тобто, особа, яка була делегована й перед цим була присутня, повідомила, що це команда президента”

12 часов 11 минут назад
Одно упражнение и ваша потенция будет как в 18 лет! Убедитесь сами…

Читать далее

260
103
171
3 часа 25 минут назад
Տղամարդի՛կ, ձեզ այլևս Վիագրա պետք չէ, եթե ամեն օր անեք սա

Читать далее

435
150
255
6 часов 31 минут назад
Հոդերի ցավը մեկ անգամ և բոլորի համար կվերանա: Մանրամասներն այստեղ

Читать далее

327
25
224
3 часа 44 минут назад
У врачей опустились руки! Петросяну удаляли обычную родинку, а достали 13-метрового…

Читать далее

480
174
159
2 часа 52 минут назад
Петросян: «Меня едва не убили врачи! Удаляя папилломы из меня вытащили 9-ти метрового…

Читать далее

237
143
160
1 час 3 минуты назад
Девушки скрещивают ноги, чтоб это могло значить

Читать далее

255
30
112

Бурба уточнив, що вони не могли не послухати Єрмака, оскільки той був присутній на усіх звітах, а також був делегований главою держави. Також Єрмак від імені верховного головкономандувача сказав про перенесення, а розвідка без схвалення самого Зеленського не могла б усе зробити.

На думку Бурби, перенести спецоперацію вже не можна було і це одна з причин провалу спецоперації.

До слова раніше, радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк наголосив на тому, що Єрмак не може керувати розвідкою.

“Андрій Єрмак ніколи і за жодних обставин не міг навіть пробувати керувати розвідкою і тим більше якимись її оперативними заходами. Це просто неможливо. Як з точки зору посадових обов’язків Андрія Єрмака і з точки зору того, що керівники розвідки просто не можуть сприймати накази чи розпорядження від невідповідних осіб. Так, дійсно, Андрій Єрмак відповідає за логістику переговорів щодо Донбасу. І це було надактуально саме в липні 2020 року, про що красномовно говорять, до речі, і самі “джерела” в розслідувані. Але ніколи – за розвідку та її діяльність не відповідав Андрій Борисович”, – сказав він у коментарі “Українській правді”.

До речі, Президент та глава його Офісу, а також очільники СБУ, ДБР, фракції “Слуга народу” та новопризначена міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій не прийшли в ефір “Свобода слова Савіка Шустера”, у якому обговорювали зрив спецоперації українських спецслужб щодо затримання російських бойовиків ПВК “Вагнер”.

В ОПУ заявили, що не прийшли, тому що цей ефір – маніпуляції, провокації і взагалі олігархічний канал. Що важливо, раніше влада не пропускала майже жодного випуску цієї передачі.

“Зрозуміло, що реальна свобода слова – це не про маніпуляції, провокації чи демонстративну ангажованість. І це точно не про стару гру за олігархічними правилами. Коли своїм у студії – комфорт, а глядачам – відбірна фейкчатина. Було, до речі, цікаво побачити від медійного майданчика, який узяв на себе фантастичну роль олігархічного пропагандиста, фразу “з метою об’єктивного висвітлення важливої для країни теми запрошуємо”… Точно розумієте весь сенс цих простих слів? Точно не хочете влаштувати чергове кероване судилище на своєму майданчику? Точно розумієте, що таке дискусія? Хоча все це риторичне… Олігархічне телебачення – це ж лише про монопольне знущання зі слова. Тому ще раз – просто “ні””, – йшлося у заяві Михайла Подаляка.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *