Зрада скасовується! Bellingcat влупили: Зеленський не винен. Порошенка викрито: свідчив на руку Кремлю.

Bellingcat опублікувало першу частину своєї «текстової» версії розслідування, яке стосується спецоперації щодо «вагнерівців».

Не приховуватимемо, автори Bellingcat – вміють формувати завищені очікування. Але роботу зробили гарну, оцінили старання журналістів на Телеграм-каналі Вертикаль.

Вони подавали справу так, що ніби сьогодні буде повна розповідь про операцію, а за фактом – виклали розповідь рівно до того моменту, що стосувався виїзду бойовиків для «транзиту» через Білорусь. Хоча є й версія із затриманням бойовиків, де розповідається про те, що КДБ Білорусі були впевнені, що вагнерівці – це завезені провокатори для розгойдування ситуації у Білорусі.

Позитивний момент – автори Bellingcat не поскупилися на деталі, щоби показати високий рівень інтелекту наших розвідників із ГУР Міноборони, а також – здорову конкуренцію у середовищі силових структур України з питань протистояння агресії Кремля.

Але якщо вчитуватися в текст детальніше, можна виявити дрібні логічні «нестикування», які, однак, здатні «повалити всю картину». На каналі зв’язалися з джерелом у ГУР, яке вказало на деякі з них детально.

Наприклад, автори тексту стверджують, що у квітні 2020 року розвідники ГУР МО відбирали «кандидатів на роботу», зокрема, за критерієм наявності щеплення від коронавірусу. І це при тому, що у квітні 2020 року пандемія Covid-19 тільки набирала обертів, про щеплення від цього вірусу не було навіть мови.

Або ж – що за офіційною легендою, бойовиків набирали на роботу до Венесуели нібито охороняти нафтові вежі «Роснефти» від деяких рейдерів. Звичайно, є образ, що Венесуела – це така собі failed state, в якій твориться хаос. Але насправді все, що там стосується нафти та геополітики, – під чітким контролем чи силовиків Венесуели, чи «проксі-сил» Кремля. «Рейдерам» там просто нема звідки взятися.

 

 

Втім, чекатимемо наступні частини розслідування Bellingcat щодо «вагнерівців», якщо вони будуть детальними.

А Банкова навряд чи помітить собі щось загрозливе. Набагато цікавіше, як викручуватимуться спікери умовного Порошенка, які чекали на бомби проти Зеленського, а отримують інформацію про те, що за часів президентства Зе така спецоперація в принципі стала можливою проти Росії і готувалася професійно та вільно.

Телеграм-канал Таємниці депутата підтвердили, що Bellingcat у своєму розслідуванні дуже розчарували адептів Порошенка, які з самого ранку очікували на велику «бомбо-зраду», якої насправді бути взагалі й не могло.

Розслідувачі наголосили, що неможливо провести незалежну верифікацію того, що їм розповідали опитані.

Інформацію Bellingcat отримували від людей у ​​відставці, які абсолютно завжди зацікавлені в тому, щоб розповісти більше, ніж було насправді. Взяти хоча б Порошенка, котрий і уявлення не мав про підготовку спецоперації за часів, коли вже не був президентом. Що він міг розповісти? Політично вигідні фантазії.

Тепер стає зрозумілим, чому текст Bellingcat настільки затримали. У ньому немає нічого, крім оповідань фантазерів та «ексів». Дивно, що «бомба» зрештою стала оповіданнями тих, хто може й прикрасити, адже не несе відповідальності.

Наші спецслужби ще з 2014 року документували «вагнерівців» та інших учасників війни проти України.

Наші спецслужби тепер мають безліч матеріалу на різних бойовиків. Це чудова робота.

Внаслідок скандалу, який виявляється «мильною бульбашкою», було розкрито методи роботи наших спецслужб.

І люди, які робили собі славу на скандалі, самі розкривали методи роботи українських спецслужб, даючи фору Росії та нашим ворогам.

Bellingcat ще підтвердили, що не було залучення спецслужб США, Туреччини, Британії та Ізраїлю. Це були вигадки порохоботів і різних «військових журналістів-редакторів».

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *