Мрія Здійснилася: 49-Річний Двірник З Херсона Переміг На Чемпіонаті Світу З Джиу-Джитсу ВІДЕО

Красива історія Ігоря Євтушенка. Українець Ігор Євтушенко, який працює двірником в одній з херсонських шкіл, виграв «золото» Чемпіонату світу з джиу-джитсу.

Раніше 49-річний спортсмен став відомим на всю країну, коли написав у соцмережі, що збирає гроші, аби поїхати на світову першість з джиу-джитсу. Про себе він розповів, що зранку прибирає шкільне подвір’я, а після роботи тренується сам і навчає інших.

Історія Ігоря так вразила людей, що гроші на стартовий внесок зібрали за день. А решту дала промоутерська компанія, яка дізналася про спортсмена з сюжету ТСН.

Таким чином, Ігор зміг поїхати на Чемпіонат світу, який відбувався в ОАЕ. Весь час Ігор звітував, як готується до змагань, ділився враженнями про країну, а 15 листопада у себе в Facebook повідомив, що виграв змагання у віковій категорії 45+.

«Дякую всім величезне! Усім, хто допоміг мені поїхати на цей Чемпіонат світу. Я вас не підвів. Слова дотримав. Український прапор на п’єдесталі. Всім ос! Спасибі», — подякував Ігор усім причетним до свого успіху.

Джерело

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *