Здала Україну! Меркель зрадила – змова з Путіним: що відбувається? Зеленський в шоці – не чекав, ніж у спину

Сьогодні стало відомо, що Путін заявив про згоду Меркель на переговори з невизнаним Лукашенком.

Таким чином переговори Олександра Лукашенка та Ангели Меркель щодо міграційної кризи на кордонах ЄС можуть відбутися найближчим часом.

Виконувач обов’язків канцлера Німеччини Ангела Меркель нібито погодилася на переговори з невизнаним президентом Білорусі Олександром Лукашенком. Темою розмови стане міграційна криза на кордонах Європейського Союзу.

Про це розповів президент РФ Володимир Путін в інтерв’ю телеканалу “Росія 1”.

На думку російського президента, Лукашенко та Меркель готові до діалогу. Путін висловив сподівання, що такі переговори відбудуться найближчим часом, а також вказав на зацікавленість Берліна у вирішенні ситуації, що склалася, “оскільки мігранти прагнуть до Німеччини”.

Глава Кремля назвав “перенапруженими” соціальні системи в країнах Євросоюзу і заявив, що міграційна криза має бути вирішена “з урахуванням інтересів усіх сторін”.

Варто зазначити, що 10 листопада у Путіна відбулася телефонна розмова з Меркель, під час якої російська сторона закликала Берлін до прямих переговорів із режимом Лукашенка щодо мігрантів на кордоні Білорусі з країнами Євросоюзу.

Щобільше вже 11 листопада Путін та Меркель провели другу за два дні розмову, в рамках якої продовжили обговорення теми міграційної кризи.

Саме тому на думку експрем’єра Арсенія Яценюка Путін готує наступний крок.

У зв’язку з чим закликає Україну терміново провести консультації з ЄС.

 

 

Він впевнений президент Росії Володимир Путін з допомогою самопроголошеного білоруського лідера Олександра Лукашенка може створити міграційну кризу на кордоні не лише Євросоюзу, але й України.

“Зараз кажуть про те, що ця міграційна криза є лише проблемою Європейського Союзу. Я категорично не погоджуюсь з цією тезою. Дивіться, що відбувається з Білоруссю – вона по суті вже анексована Путіним. Російські військовослужбовці, російські літаки вже захопили білоруський простір. На моє переконання, це вже завершення анексії Білорусі. Олександр Лукашенко ніякий не “бацька”, він міжнародний злочинець. Його начальник Володимир Путін – такий самий міжнародний злочинець. Вони двоє представляють загрозу для нашої країни. Я переконаний, що в Кремлі, у ФСБ зараз планують, як перенаправити міграційний потік з боку Європейського Союзу в Україну. Це у них питання днів – буде чи не буде”, – заявив у програмі “Свобода слова Савіка Шустера” на телеканалі “Україна 24” експрем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

За словами експрем’єра, українська влада має вимагати від Європейського Союзу “термінових спільних консультацій, як нам вирішувати цю проблему”.

“Це не просто проблема Європейського Союзу, це проблема так само України”, – попередив він.

Однак керівництво нашої країни зважає на складність ситуації у зв’язку з чим активно співпрацює з західними партнерами.

Деталями такої співпраці поділився Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов розповівши про те, що стаття Bloomberg про вторгнення Росії “не є новиною для України”.

“Вони (попередження – ред.) хвилями періодично накочуються. США нас постійно попереджають. Ви думаєте це вперше? У нас постійний обмін інформацією та процедура співпраці, розвідспівтовариства спілкуються. Жодної новини для нас тут немає”, – сказав Данілов у коментарі виданню “Ліга.нет”.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *