“Зеленський сьогодні чорніший хмари, вранці викрили шпигуна РФ у найближчому оточенні Президента”, –

Журналіст “Радіо Свобода” Сергій Андрушко роздобув докази зради у роботі начальника комітету з розвідки та першого заступника секретаря РНБО Руслана Демченка на користь Росії. Наразі у руках чиновника знаходиться управління операціями всіх українських спецслужб проти Росії та підготовка доповідей про ситуацію на фронті.

Як зазначив редактор “Цензор.НЕТ” Юрій Бутусов, Демченко – один із ключових керівників у сфері оборони України з найвищим доступом до держтаємниці. Саме він формує бачення президента України щодо війни, роботи спецслужб і переговорів з Росією. Демченко також був присутній на нараді у кабінеті президента України, коли було ухвалено рішення про спецоперацію ГУР МО про захоплення “вагнерівців”. Наразі журналістам вдалося знайти стенограму засідання комітету з оборони Парламенту у 2010 році, де Руслан Демченко як заступник міністра закордонних справ вимагав укладання “Харківських угод” – договору про продовження термінів базування Чорноморського флоту РФ у Криму.

Тоді політик запевняв, що “Чорноморський флот не стане причиною активізації терористичної діяльності у регіоні або нестабільності у Криму”. Пізніше Демченко займався відносинами з Росією і не повідомляв інформацію про перекидання російських військ на півострів. А у лютому 2014 року, коли в Криму почали з’являтися так звані зелені чоловічки, він вів переговори з МЗС РФ. “Чим Демченко кращий за Медведчука?” – обурився Бутусов.

На його думку, президент має негайно прибрати Демченка з усіх державних постів. Політична кар’єра Демченка розпочалася ще за президентства Леоніда Кучми. За десятиліття у владі він встиг попрацювати у посольстві США, консулом України у Стамбулі, послом України у Сербії та Чорногорії.

Демченко був у складі команд супротивників Ющенка та Януковича. У 2014 році він став радником президента Порошенка, а потім порозумівся з шостим главою держави.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від авторської.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *