Нарешті! Офіційно! Одна із країн стала першою, яка схвалила препарат від ковід-19, який можна приймати вдома!

Велика Британія стала першою країною у світі, яка схвалила препарат «Молнупіравір» проти ковід-19, який можна приймати вдома. Про затвердження ліків повідомило Агентство з регулювання лікарських засобів та медичних товарів (MHRA) у четвер, пише «Європейська правда».

«Противірусний препарат Lagevrio («Молнупіравір») є безпечним та ефективним у зниженні ризику госпіталізації та смерті у людей із легкою та середньою формою тяжкості ковід-19, які мають підвищений ризик розвитку тяжкого захворювання», — повідомило агентство.

«Молнупіравір» схвалений для застосування у людей з коронавірусом у легкій та середнього ступеня важкості формі принаймні з одним фактором ризику розвитку важкої форми захворювання. До таких факторів ризику належать ожиріння, літній вік (більше 60 років), цукровий діабет або хвороби серця.

Препарат, розроблений компаніями Ridgeback Biotherapeutics та Merck Sharp&Dohme (MSD), перешкоджає реплікації вірусу. Завдяки підтримці низького рівня вірусу в організмі зменшується важкість перебігу захворювання.

На основі даних клінічних випробувань вдалось з’ясувати, що препарат найбільш ефективний при прийомі на ранніх стадіях інфекції. Тому MHRA рекомендує використовувати його якнайшвидше після позитивного результату тесту на ковід-19 і протягом п’яти днів після появи симптомів.

«Сьогодні історичний день для нашої країни, оскільки Велика Британія стала першою країною у світі, яка схвалила противірусний препарат, який можна приймати вдома від ковід-19. Це змінить правила гри для найбільш вразливих та людей з ослабленим імунітетом, які невдовзі зможуть отримати новаторське лікування», — прокоментував міністр охорони здоров’я Британії Саджид Джавід.

«Молнупіравір» є першим противірусним препаратом від ковіду, який можна приймати у вигляді таблеток, а не вводити внутрішньовенно.

Джерело

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *