Після сmертeльного ДТП в Харкові: Подивіться, що бізнесмени зробили з мажором і його батьком

Сапронов підкреслив, що мажор має публічно каятися щодня і, стоячи навколішки, просити вибачення.

Активно висвітлюючий судовий процес над харківським мажором (який став учасником резонансної аварії в Харкові) бізнесмен Юрій Сапронов звернувся до покровителів підлітка, а також дав пораду його батькам та адвокатам.

Прочитавши заяви підозрюваного, його батьків та адвокатів з приводу трагедії, Сапронов на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook так.

Батько підозрюваного

Сапронов закликав оточення Миколи Харківського припинити спроби уникнути відповідальності і прямо визнати провину.

За його словами, стратегії, спрямовані на відмову від надання свідчень з посиланням на медичний стан, заздалегідь приречені на провал. Сапронов підкреслив, що мажор має публічно каятися щодня, стоячи на колінах, і вибачатися у родичів загиблого та інших постраждалих у ДТП.

“Навчіть сина, підзахисного, починаючи із завтрашнього дня, публічно каятися, стоячи на колінах у СІЗО, каятися і просити вибачення. Записувати щодня це на відео та поширювати. Він же вміє ставити відео в сторіс, як посилає на х** поліцейських, як їде 200 км/год, як стріляє в людей, як бравірує і дарує пістолети друзям.

Тільки тоді буде не 8 років в’язниці, а, можливо, лише 5. Повне визнання вини за всіма пунктами звинувачення, і щодня на коліна і благати про прощення”, – наголосив Сапронов.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *