Щойно! Шуфрич напав на Ляшка – сталось немислиме: Мосейчук в істериці. Прямо в ефірі – їх не зупинити!

Шуфрич вважає, що міністр охорони здоров’я повинен нести відповідальність за смерті громадян від коронавірусу, а Ляшко вважає риторику депутата спробою отримати політичні дивіденди.

Нестор Шуфрич назвав міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка “негідником”, а той, своєю чергою, пригадав одіозному політику гасіння пожеж лопатами.

Відповідні заяви прозвучали в ефірі програми “Право на владу” в ефірі телеканалу 1+1.

“Я скажу вам чесно, ви просто негідник на цій посаді”, – заявив Шуфрич.

Ведуча програми “Право на владу” Наталія Мосейчук спробувала заспокоїти Шуфрича словами, що “весь світ театр, і всі в ньому актори”.

Депутат звинуватив Ляшка у великій кількості смертей громадян від коронавірусу.

“У смерті 66 тисяч 204 наших громадян більш ніж половина – це ваша особиста вина, спочатку як головлікаря, а потім як міністра”, – сказав Шуфрич.

Також політик пригрозив Ляшку відповідальністю за “безглуздість”.

“Якщо не при цій владі, то 100% при наступній”, – заявив Шуфрич.

Своєю чергою, міністр охорони здоров’я подякував своїм батькам за виховання. Він попросив не звертати уваги на слова Шуфрича, який бувши раніше міністром з надзвичайних ситуацій “лопатами гасив пожежі” (мова йде про гасіння пожежі за участю Шуфрича і президента Віктора Ющенка в Херсонській області у 2007 році – ред.).

Ляшко зазначив, що у вересні-жовтні завдяки вакцинації вдалося врятувати 3 тисячі 450 осіб.

Міністр попросив не плутати такі поняття як летальність, смертність і щоденна кількість випадків захворювань у людей, у яких був виявлений коронавірус.

“Всі мене прекрасно зрозуміють, про що я говорю. А хто хоче отримувати якісь певні політичні дивіденди, то хотів би сказати: вибачте, але сьогодні ви не тут (не при владі – ред.), і не про це ми повинні говорити. Ми сьогодні повинні говорити про те, що відбувається, і що повинні ми зробити. Ми повинні використовувати свій шанс і зробити щеплення”, – заявив Ляшко.

Після того, як Віктор Ляшко почав відповідати на закиди народного депутата, той підійшов майже впритул до опонента та продовжував сварку, навіть незважаючи на зауваження ведучої. Пізніше Шуфрич повернувся на своє місце у студії.

Нагадаємо, Шуфрич заявив, що його дружина спочатку вакцинувалася російською вакциною “Спутник V”, а потім змінила вакцину на Johnson.

Варто також зазначити, що Ситуацію зі зростанням рівня захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 та заходи, яких вживає влада для протидії пандемії, обговорили цього тижня учасники традиційної селекторної наради, що відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що

«За тиждень кількість зроблених щеплень перевищила півтора мільйона. Це рекордний показник. Понад мільйон осіб отримали першу дозу вакцини та майже 500 тисяч були щеплені другою дозою», – наголосив він.

Очільник уряду нагадав, що минулого тижня Державна комісія ТЕБ і НС запровадила «червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Одеської, Сумської та Херсонської областей. Також з 26 жовтня «червона» зона діятиме в Рівненській та Миколаївській областях.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко зазначив, що якщо враховувати кількість померлих на 100 тис. населення з початку пандемії, показники України є нижчими за середні у Європі, а серед країн з населенням понад 10 млн осіб ми на 11-му місці.

За його словами, поточні показники кількості померлих на 100 тис. населення в Україні втричі менші за пікові значення, які вже пройшли великі європейські країни.

Керівник МОЗ зазначив, що у зв’язку зі зростанням захворюваності на COVID-19 спостерігається збільшення використання кисню в лікарнях. Він доповів про заходи, яких вживає Кабінет Міністрів для безперебійного постачання кисню до медичних закладів. Крім того, Віктор Ляшко повідомив, що НСЗУ збільшить тариф для лікарень за надання допомоги пацієнтам з коронавірусною хворобою, оскільки відповідний пакет послуг включає також забезпечення хворих кисневою підтримкою.

На нараді також обговорили питання щодо розгортання додаткових ліжко-місць у медзакладах для надання допомоги госпіталізованим хворим на COVID-19.

Президент України Володимир Зеленський доручив урядовцям активніше комунікувати з населенням щодо реальної об’єктивної ситуації з поширенням коронавірусної хвороби й тих заходів, яких мають вжити держава та громадяни для боротьби з нею та мінімізації негативних наслідків.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *