Поки ми спали! Байден влетів – Україні гарантовано підтримку. Санкцій проти Nord Stream 2: в США назвали умови

Після зустрічі з Президентом США Джо Байденом, Президент Володимир Зеленський під час пресконференції у Вашингтоні заявив, що Сполучені Штати Америки можуть запровадити санкції проти “Північного потоку-2” у разі його запуску та виникнення небезпечної ситуації в енергетичній сфері для України, – повідомляє Укрінформ.

“Поки що ми знаходимося на тій стадії, де президент Байден особисто гарантує, що якщо з боку Російської Федерації чи з боку інших представників, інших сторін “Північного потоку-2” у разі його запуску, якщо з боку цих країн будуть порушені якісь речі, які передбачають небезпечну ситуацію через енергетичні проблеми для України, США гарантують введення санкцій проти “Північного потоку”, – зазначив Глава держави.

 

Наразі це питання “складне і крихке”, його ще потрібно буде “проговорювати”, – додав Зеленський.

Відомо, що Володимир Зеленський мав зустріч з українським кокусом у Конгресі США, в ході якої також обговорювалось питання “Nord Stream 2”. Зеленський запевнив, що у цій групі конгресменів Україна має “стовідсоткову і навіть більше” підтримку.

Зауважимо, під час презентації програми трансформації України в музеї-садибі Джорджа Вашингтона Володимир Зеленський заявив, що Україна розглядає декілька шляхів залучення США до участі в Норманському форматі з метою мирного врегулювання ситуації на сході України.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *