Світ облетіло фото військовослужбовиці США з врятованою афганською дитиною на руках: вона загинула в аеропорту Кабула

Усього за кілька днів до своєї загибелі сержантка морської піхоти США Ніколь Джі опублікувала в мережі фотографію, яка облетіла весь світ, де вона тримає на руках врятовану від талібів афганську дитину в аеропорту Кабула. Ніколь загинула під час свого чергування на летовищі, коли терорист-смертник підірвав себе перед його воротами.

Як розповіло DW, знімок викликав шкал емоцій навіть у тих, хто був далекий від проблем в Афганістані. Він багатьох зворушив і «викликав нову хвилю обговорень того, що відбувається в Афганістані та участі США в місії евакуації мирного населення з країни». Ніколь Джі загинула від рук терориста-смертника, як і ще 12 військовослужбовців армії Сполучених Штатів і сотні афганців, які шукали порятунку в аеропорту Кабула.

Відомо, що 23-річна Ніколь Джі одна з двох американок, які загинули внаслідок вибуху терориста-смертника в аеропорту Афганістану 26 серпня. Вона була родом із Сакраменто, Каліфорнія. Сержантка служила фахівцем із технічного обслуговування в 24-му експедиційному загоні морської піхоти. На своїх сторінках у соцмережах Ніколь описала себе як людину, яка намагається «мислити позитивно».

Пізніше Білий дім оприлюднив імена загиблих військовослужбовців під час теракту в Кабулі. Це сержант Армії Раян Кнаусс, сержанти Корпусу морської піхоти Дарін Гувер, Джоанні Розаріопічардо, Ніколь Джі, капралів Корпусу морської піхоти Дега Пейдж, Умберто Санчес, Девід Еспіноса, Джаред Шмітц, Ділан Мерола, Карім Нікуї та санітар ВМС Макстон Совіак. Всім їм, крім 31-річного Гувера, було від 20 до 25 років.

Ніколь Джі написала "Я люблю свою роботу за кілька днів до того, як загинула в аеропорту Кабула.
Фото з немовлям розійшлося світом.
Сержантка американської армії Ніколь Джі врятувала афганське немовля, завдяки чому стала популярною в мережі.
Сержантка морської піхоти Ніколь Джі.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *