ЗСУ повинні готуватися до звільнення окупованих територій, – генерал-майор Залужний

Збройні сили України повинні готуватися до ведення наступальних дій щодо звільнення тимчасово окупованих територій. Головнокомандувач ЗСУ генерал-майор Валерій Залужний хоче, щоб військові отримали від держави необхідне озброєння та техніку. В такому випадку військові будуть розвиватися.https://b732fd5d66e80282cb5ced896e82c0d8.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-38/html/container.html

Про це він заявив на IV Міжнародному волонтерському і ветеранському форумі «Там, де ми – там Україна», який відбувається в Києві 22 серпня. Залужний укотре назвав конфлікт на сході України війною, яка досі триває.

«Збройні сили України мають розвиватися, мають удосконалювати свою тактику, переоцінювати форми і способи застосування навіть у таких умовах, які зараз є, з метою мінімізації втрат. І найголовніше – підготовки до ведення наступальних дій щодо звільнення окупованих територій«, – підкреслив генерал-майор.

Він озвучив своє бажання, щоб ЗСУ отримували від держави все необхідне, зокрема, озброєння та військову техніку. Окрім того, заговорив Залужний про «свідоме суспільство», щоб люди не відділяли від себе ветеранів та волонтерів. Якщо це відбудеться, то стіна з’явиться і між суспільством та ЗСУ.

Раніше командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський заявляв, що Росія останнім часом наростила можливості для оперативного переміщення своїх військ біля державного кордону України. Якщо ворог перейде у наступ, українські захисники зможуть дати йому відсіч.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *