Спіймали на гарячому! Скандальний “слуга народу” веде бізнес із росіянами – синочок також попався

“Слуга народу” Арістов веде бізнес із росіянами!

Фірми, пов’язані з головою бюджетного комітету Верховної Ради України, народним депутатом фракції “Слуга народу” Юрієм Арістовим, ведуть бізнес із фірмами з Росії.

Про це пише у фейсбуку журналіст, член української делегації в ТКГ Денис Казанський.

Він нагадав, що 21-річний син голови бюджетного комітету, народного депутата фракції “Слуга народу” Юрія Арістова – Артем – хвалиться своїми візитами до Москви, публікуючи фотографії на тлі Кремля в соцмережах.

“Не кажу вже про моральну сторону питання, але мені от цікаво, а вони не бояться, що юнака просто в один день оголосять українським шпигуном і закриють років на 10, щоб потім тиснути на високопоставленого політика?
Мабуть, не бояться. І пояснюється це дуже просто”, – пише Казанський.

Також додає, що Голова бюджетного комітету ВР “слуга народу” Арістов у розпал локдауну неодноразово відвідував ресторан у центрі Києва.

За його словами, пояснюється це тим, що “слуга народу” Арістов веде бізнес із росіянами, що можна простежити навіть у відкритих джерелах.

“Наприклад, на його дружину Марину Арістову оформлена компанія “Ейфель Сервіс”, директор якої Катерина Кіссе одночасно є директором у ТОВ “Фруті де Маре” росіянки Наталії Янтовської.А в іншій компанії у тієї ж Янтовської директором працює Ганна Киричевська, яка також працює у фірмі Арістова ТОВ “Атлантік-Юмма”.

Звідси виникають цілком закономірні запитання – “Наскільки тісні зв’язки голови бюджетного комітету з країною-агресором, і як вони впливають на його політичну діяльність у Верховній Раді?” – запитує Казанський.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*