«Не будемо г0дувати Київ! П0караємо Україну! Чи не дамо укр0пам газу, вугілля, нафти, алмазів, землі … »А тепер Україна дай пенсії? …

Подаємо мовою орігіналу:

Сьогодні новини на соціальну тему. Про людей. Про мрії. Про побудованому ними мире. Світі своих мрій, мрій, потреб и бажань. Ця тема не нова. КОЖЕН мій Розповідь про життя ОРДЛО так чи інакше зачіпає «бійтеся своих бажань – смороду могут Виконувати». Я просто хочу Показати людям, сучасні приклади побудова демократії, диктатури и охлократії. ОРДЛО – прекрасний приклад и фактичність живий підручник для соціуму. Тому я часто пишу про ті, что ОРДЛО – наше «чорне дзеркало», куди ми повінні Дивитися щогодіні, щоб «ніколи знову». Ніколи знову НЕ обійтіся на шлях охлосу, тіранії, диктатури, популізму, що не втратіті свой вигляд кричав, побудуваті Дійсно розвинення світ, світ щасливих людей, Які цінують и люблять життя.

Нагадала, что ОРДЛО, «РЕСПУБЛІКИ», побудовані жителями ОРДЛО. Чи не всіма! Альо критичним їх більшістю. Але, вісь Хочемо ми того чи ні, в жітті всегда грає правило Парето, емпірічне «80 на20», Пожалуйста банально розглядається, як «20% зусіль дають 80% результату, а інші 80% зусіль – лишь 20% результату», но застосовується у всех сферах життя.

80% голосів дають нам Президента, 80% голосів змінюють Констітуцію, 80% голосів на всеукраїнському референдумі дають Особливий статус ОРДЛО, російській мові и закріплюють колоніальне право РФ над Україною. 20% розумних, Обережно, Які аналізують суспільство Ніколи НЕ чує, но, коли приходити годину «х», 20% дають результат здатно Врятувати 80%.

Чи не кажіть мені про «руку Москви». Вона Всього лишь управляла, давала пропаганду, інформацію и зброю. Російські війська з’явилися на Донбасі через півтора місяці после «повстання». Спочатку Було слово, і слово це були впитано 80% жителями Донбасу и ранок багаторазове, обвішаній «тріколорадкамі» и превратилась в силу.

За слово «Росія» – цілувалі, за слово «Україна» вбивали. Все просто!

Дивіться, в 2014-му году 80% населення Луганської и Донецької області Хотіли «назад в СРСР», «Донбас-Росія», «Росія нам много дасть», «не будемо годувати Київ», «шахтарі-сила», «великі російські пенсії »,« покараємо України »,« Росія нам заплатити за зраду України “,” не дамо кропу (газ, вугілля, нафта, алмази, землю) … загаль, кричалок, мрій и сподівань з якіх ляльководі создали сотні гасел, під Якими народ весело побіг в стійло русского мира, Було Досить.

Російські психологи, які створювали модель управління Донбасом, ні разу не створили політичний або економічний гасло, пропаганду, обіцянка, яку до цього б не озвучив народ в критичному його більшості. Тобто російська пропаганда давала людям лише те, про що шепотілися на роботі, на кухні, писали і лайкали в «ВКонтакте» і «Однокласниках», говорили на мітингах. Люди здатні сприймати лише ту картинку світу, яка вже давно з дитинства, закладена в них самих. Це імпрінтінговие знання, знання, отримані нами в несвідомому віці.

80% жителів Луганської та Донецької області просто так виховані, так жили завжди, так їх вчили жити, це «забрати-поділити-розстріляти-назад в СРСР-Росія нам дасть вона багата, Путін всіх переміг» всередині їх, це по суті, і є їх сутність.

І виходячи на мітинги під триколорами, «голосуючи» на «референдумі», ненавидячи Україну і проукраїнських жителів Донбасу, вони просто випустили з себе те, що так довго в них сиділо – радянської людини, людини-вертухая, людини-зека, людини-НКВД , людини, який всі роки радянської влади, розповзався по окупованих СРСР територіях і обгажівал їх своєю убогою душею, московської кіслобздеевщіной, людини, який народився в епоху брехні, брехні і маніпуляцій і вже не може без них жити.

Так, виходячи на «за-російські» мітинги жителі Луганської та Донецької областей будували свій світ. Світ своїх бажань, потреб, ілюзій, віри, правди, знань. За образом і подобою своєю. По вірі своїй і потребам своїм. І побудували. ОРДЛО. І воно виглядає саме так, як і його будівельники – епоха гетто, брехні, диктатури, тоталітаризму.

І все це лише тому, що тут всього 20% громадян на 80% населення. І саме ці 20% громадян знали історію і закони розвитку соціуму, пам’ятали і спиралися в своїх рішеннях на історичні факти, історичні уроки, знання і закони розвитку соціуму (НЕ ось ті, ілюзорні радянські, а справжні, скажімо так, загальноприйняті), все інше горлало «забрати-поділити-розстріляти-все бідним-дадуть-пабагатому».

Не кажіть мені про «бідності» жителів Донбасу. Я все життя жила в шахтарському регіоні, знаю про зарплати і пенсії, про джипах, про випендрьож, у кого яка машина, мобілка, телевізор крутіше. Про невміння цінувати, витрачати, тільки заробляти. Але великі заробітки породили в людях і великі запити. І на кожну отриману тисячу, перебували запити ще більше, більше, більше, які нівелювали зароблене, і манили в «на Росії дають ще більше».

80% жителів Донбасу перебували не тільки в стані інфанта (дадуть-зобов’язані-вирішать за нас), але і в стані фрустрації (хочу ще більше).

Тривале перебування народу в такому стані призводить до потреби в революції.

Так, навіть ось банальні бажання, які охоплюють все нутро людини, але не є здійснимими, так як йдуть в розріз з способом життя індивідуума призводять до психологічного вибуху.

Наприклад, нервовий зрив, що переходить в шизофренію або неврастенію у жінок, які чекають принца на білому коні, який відразу з «Ібінь та на яхту». Як правило, такі дами не розумію, що принц має відмітний від неї рівень освіти, культури, виховання, звичок, сфер спілкування. Ось на підтримку такого фрустрационного стану і заточені всі російські фільми.

Коли в такому стані знаходиться 80% суспільства (ну, або ще в стані тривалої бідності або життя в страху), то тоді – революція.

Ось тільки при такому розташуванні сил, на зміну будь-якій формі правління завжди приходить охлократія.

Тут багато завмирають і намагаються сказати мені «не ображайте суспільство».

Справа в тому, що радянське найкраща у світі освіта стерло з середнього освітнього рівня вивчення ось цієї форми правління. Думаю, виключно тому, що СРСР – це дітище охлократія. Тому якось і незручно було про нього говорити.

Тому процитую класику: «Охлократія – вироджена форма демократії, заснована на мінливих примхах юрби, постійно потрапляє під вплив демагогів. Охлократія характерна для перехідних і кризових періодів, революцій. Термін введений Полібієм.

Охлократія (від грец. Ochos – натовп, чернь і kratos – влада) – панування, влада натовпу або політичних сил, які орієнтуються на безсистемні, провокаційні дії, гасла і вимоги неорганізованої маси народу ».

Явище охлократія досліджував в своїх працях Аристотель. Він визначав охлократії, як один з негативних проявів демократії, коли влада опиняється в руках демагогів, які потурають емоціям і пристрастям натовпу, або ж переходить до повсталого народу, який в силу своєї непідготовленості і неорганізованості виявляється неспроможним до керівництва державою.

Саме ж поняття охлократія ввів давньогрецький історик Полібій. Відповідно до його навчання воно означало переродження демократії в царство натовпу, яка несла лише насильство і беззаконня.

Боден вважав саме охлократія причиною суспільних потрясінь і громадянських воєн. Психологія натовпу – страшна зброя, яке завжди буде використовуватися політиками, демагогами, популістами і диктаторами.

Про умови виникнення охлократії і про тяжкі наслідки цієї форми правління писали Г. Тард і Г. Лебон в своїх чудових роботах по дослідженню психології народів і мас.

Так ось розквіт (фактичну диктатуру) «царства натовпу» вони прогнозували виключно з реалізацією соціалістично-комуністичної ідеї «рівності». Адже досягнення рівності по -коммуністіческі, це примусове (насильницьке) позбавлення майна одних, щоб задовольнити потреби інших.

Коли чернь, не здатна реалізовувати інтелект, вміє заробляти, але не вміє зберегти і примножити зароблене, використовувати зароблене для особистого росту, починає вирішувати свої фрустрационное мрії за рахунок знищення інших і «перерозподілу» їх майна собі.

Охлократія як різновид здійснення влади – явище, що характеризується нестабільністю і проявляється переважно в кризових, перехідних умовах суспільно-державного розвитку, коли послаблюються попередні структури влади і механізми державно-правового регулювання суспільного життя, а нові, здатні встановити стійкий правопорядок, ще не склалися.

Закони при цьому втрачають свою силу, а суспільно-політичне життя визначають мінливі примхи юрби або тих, хто впливає на його настрої.

Що наочно можна побачити на прикладі Донбасу зразка 2014 го, коли російські пропагандисти вели натовп, спираючись на її бажання.

Історичні приклади охлократія – Велика французька революція, революція 1848 року, Паризька комуна, Жовтнева революція 1917 року, не так наочні, і вже забуті.

Та й в СРСР ми ретельно вчили, що Жовтнева революція – це найкраще, що з нами траплялося, а ось капіталізм і демократія-це вороги радянської людини.

Саме тому гасла «розстріляти-забрати-поділити», як і бажання диктатури і тиранії, до сих пір є пріоритетними для критичного більшості жителів нашої країни.

Просто на Донбасі були створені і підтримані РФ (зброєю) сприятливі умови для перемоги охлосом. Створіть такі умови в будь-якій частині України і отримаєте Донбас.

Тому я так ретельно виписую приклад ОРДЛО.

Адже не дивлячись на те, що Україна отримала незалежність і досить довго прожила в умовах демократії, в соціумі проявляється переважна потреба в диктаті, тоталітаризм, в популізмі, політичному авантюризмі, правовий нігілізм, невиправданої примітивізації громадських проблем представниками влади, правлячої еліти.

Влада суспільно-політичних груп, в реальній політиці керуються популістськими идеологемами, які апелюють до підсвідомості населення. Підсвідомість населення, реагуючи на популістичні або політичні ідеологеми, видає на-гора, бажання, симулякри, ілюзії про те, як буде, коли.

Тобто, ще раз нагадаю, кремлівські ідеологи просто давали народу те, що вони вже носили в своїй підсвідомості, просто будили ті знання і потреби, які живуть в населенні, часто приховані під личиною доброчесності.

Охлократія і охлосом: розділяй, забирай, Довле, властивий, доноси, бери своє навіть у свого.

Ті, хто управляє соціумом, для побудови охлократіческой влади орієнтується виключно на нижчі емоції, потреби і бажання людини, спирається на декласовані, люмпенізовані і маргінальні верстви, динамічно реагує на суспільні настрої, стереотипи і архетипи масової свідомості в їх примітивних, масованих проявах, вдається до провокацій для спонукання масових пристрастей і хвилювань. Як наслідок виникає політична ситуація заколотів, погромів, безладів, в якій господарем становища є натовп.

Згадали Донбас зразка 2014 го? Перегляньте відео, як все починалося.

Вихований в гетто гомо-совєтікус так і не зміг зрозуміти, що демократія піклується про загальний суспільний добробут, бо йому чуже загальне, йому важливо жерти-срать-іржати.

Прихід до влади охлократії і перемога охлократії в країні веде не тільки до виродження, дегенерацію нації, а й до загибелі країни або населення, а так само повної загибелі демократичної форми державного устрою. Як правило, після влади охлосом настає влада Тиранів.

Диктатура завжди приходить після охлократії, адже дорвавшись до влади, охлос проїдає все зароблене раніше з космічною швидкістю, і починає потребувати ручному управлінні (талони на продукти, продрозкладка, розкуркулення, ручне управління бюджетом, зниження соціальних гарантій, регулювання цін державою, обмеження свободи слова , введення політичного переслідування опонентів, фальсифікація виборів, арешти, табори, розстріли, вороги народу, виправдання насильства, примусова психіатрія до політичних опонентів, маніпуляції, брехня, підміна понять, страх), відразу зупиняється розвиток культури і мистецтва, їм на зміну приходять ниці низькопробні політично-соціальні шоу, керованого характеру (наприклад, КВН в СРСР).

Після розгулу і бешкету охлосом починає потребувати сильному лідері і сильну руку.

«Взявши» «МЕТРО» в Луганську, і прожрав все накопичене «укро-владою» охлосом Донбасу почав говорити про те, що влада повинна бути жорсткішою, забирати, розстрілювати торгашів і ділити все між людьми порівну.

У 2019 році ми побачили можемо спостерігати цікаве і найнебезпечніше для нашої країни явище – перемогу охлократія в сучасному і демократичному, здавалося б світі.

Україна вибрала популізм і веселощі, втомившись від війни і стабільності. Вели її цим шляхом ті ж російські організатори ОРДЛО, «референдумів», Придністров’я та інших «республік».

Про те, що популізм руйнує вже збудовані і працюють конструктивні і тривалі зусилля по створенню і зміцненню державних інститутів, правової системи, ефективних засобів захисту прав громадян охлосом виявляє не відразу, так як думає, що після «революції» все залишиться так само, але буде краще (саме так вважали жителі Донбасу, мовляв, все буде, так само, як при Україну, але в рублях і краще, забувши, що зміна прапора веде до зміни режиму, законів і навіть прав людини), а потім усвідомлює своє повне безсилля.

Охлократія – небезпечне політичне явище, здатне привести будь-яке суспільство до загальнонаціональної катастрофи і навіть загибелі.

Розвинені і сильні держави оберігають себе від охлократіческой тенденцій за допомогою розвитку форм представницької демократії, зміцнення механізмів забезпечення законності і правопорядку, але це не завжди вдається, адже Демократія і допомагає охлосом шляхом виборів, привести до влади абсолютних непрофесіоналів-популістів, що можна спостерігати не тільки на прикладі України, а й США.

І якби ось це викладали в школі, то …

Але, що маємо, то маємо. І ось ОРДЛО і його найяскравіший приклад побудови охлократії, може допомогти нам уникнути біди.

Тому вже 6 рік група ІС методично розповідає про банальні речі з життя простого народу Донбасу, який взяв і поділив.

І ось сьогодні історія про те, що буває після перемоги охлосом і затвердження охлократія.

Цитати з ОРДЛО соцмереж (збережені пунктуація, орфограція і стиль написання, нецензурщина забита «собачками»):

«Передаю привіт всім співробітникам об’єднання« Свердловантрацит »! І даю вам невеликий інсайдік! Східна вугільна компанія в ході реорганізації планує спростити структуру управління. У цей синдикат увійде Свердловськ, Ровеньки, Краснодон і Луганськ. Головний офіс компанії буде складатися із співробітників об’єднання Ровенькиантрацит. Всі економісти, плановики, бухгалтери плавно переходять з Ровеньок в Головний офіс. Таке рішення прийняв Шатохін, який і буде очолювати цей трест. Своїх прилаштувати – свята справа! Контора ж Свердловського об’єднання підлягає ліквідації, а функцію об’єднання передадуть на кожну шахту, як не старався цьому запобігти Скрипнік.Ну не потрібно інвестору стільки конторських службовців …
Після ліквідації об’єднання в Свердловську відстоювати інтереси підприємств і робочих буде фактично нікому.
(Проводячи аналогію можна сказати так: пальці залишаться, але кулака не буде).

Чергова реформа призведе лише до скорочення працівників і з 8 тисяч працівників підприємства для початку приберуть людина 500.
Так що шановні співробітники колись славного і могутнього об’єднання СА, вже сьогодні, зараз, вирішуйте питання про працевлаштування в новій структурі.
Особисто я рекомендую дати хабар, і дістати місце яке вас хоч якось прогодує »…

«Люди! Люди! У нас насувається повна жопа!
На Партизані (мається на увазі місто Червонопартизанськ, луганська область-Орлоя, Партизан-місцева назва міста) спалах коронавируса, половина лікарів партизанської лікарні на лікарняному або на обсервації. Підтверджено коронавірус у працівниці реєстратури. Уявіть скільки людей з нею контактували ???
Акмаева 100% з короною, у неї більш ніж 70 контактерів. Кардіологію закрили на обсервацію разом з пацієнтами, але цигани, які лежали у відділенні, не стали дотримуватися режиму обсервації і втекли з відділення!
Лікар Висоцька у важкому стані на ШВЛ.
Навроцький в Луганську в критичному стані на ШВЛ!
Лікувати нічим!
Лікарі та медперсонал зараз прагнуть піти у відпустку, але їх природно не пускають, вони йдуть на лікарняний.
У медиків просто руки опускаються!
Свердловчане! Подумайте зараз про себе, максимально обмежте контакти, не виходьте без крайньої потреби з дому! »

«Свердловчане, не вірте тим, хто пише, що вірусу немає і у нас в республіці все на контролі. У лікарні захворіла короновірусом зав. кардіології Акмаева. Три доби лежала в комі. І скільки людей заразилося при контакті з нею ».

«Свердловчане прокиньтеся! Ми опинилися в повному невіданні!
Ні об’єктивної інформації про карантин і процесі поширення вірусу! Хтось із вас вірить мукання Мірошникова?

Нерозуміння ситуації під час епідемії це найстрашніше!
Влада не повинна замовчувати факти заражень! Особисто у мене немає ілюзій щодо медицини в республіці, сподіваюся тільки на самоізоляцію, імунітет і щасливий випадок.
По місту ходить інформації про 14 хворих в Бірюкове. За моєю інформацією, якийсь товариш приїхав з Москви і пішов гуляти по селу. Був на весіллі, в барі, спілкувався з купою народу!
Бірюкове все гуде! А влада мовчить!
Може треба закривати на в’їзд і на виїзд село?
Так вийшло, що єдине джерело інформації про вірус – це соціальна мережа ».

«Увага всім. Головлікар 4-ї лікарні Луганська Навроцький дійсно захворів коронавірусом.В 4-ї лікарні Луганська звозили всіх з підозрою на коронавірус, результат закономірний – персонал почав хворіти сам.
На даний момент лікарня припиняє обслуговування хворих і залишається у стані положеніі.Есть достовірна інформація, що будучи хворим короною, але ще не знаючи про це, Навроцький активно контактував з міністром здавоохраненія ЛНР і іншими топовими медичними чиновниками. На даний момент всі високопоставлені контактери пішли в добровільну обсервацію.Сітуація, м’яко кажучи, важка! ».

«Братики-шахтерікі, інсайдік вам з Москви. ВТС (структура, яка захопила шахти, належить олігархові Курченко- від автора) в Свердловську показав збиток за рік 4 МІЛЬЯРДИ рублів. Ну самі поміркуйте, яка може бути прибуток з такою здобиччю …
Так ось, в Москві заебалісь Донато в наші шахти і поставили завдання керівництву зробити виробництво беззбитковим. Варіант тільки один – закрити вкрай не рентабельні і безперспективні шахти в поточному году.Так що, виплата січневої зарплати може бути останньою радістю в довгостроковій перспективі. Ви краще скажіть, скільки мільйонів тонн чорного золота видобули ровеньківські шахти в 2019. Бували часи, коли об’єднання видобувало 7.5 мільйонів тонн.А спільно зі Свердловка більше 15 мільйонів тонн.А це, якщо не помиляюся, була п’ята або четверта частина всіх енергетичного вугілля, видобуваються на Україні. зараз видобутку немає, запчастин немає.
На шахті Харківської зупинилася лава через вихід з ладу маслостанции.

Запчастини шукають пожежники, шукає міліція. Шукають, але не можуть знайти! Роботяги хто в Нерюнгрі, хто в Воркуті або ще далі, де Макар телят перестав пас. Чи не морочитися про долар,
На Донбасі давно поставили ХРЕСТ. Як він був Диким Полем, так все до цього і повернеться.
Залишаться тільки терикони, як пам’ять про минуле Величі ».

У непідконтрольних Кришталевому (колишній Красний Луч) Луганської області окупаційні «влади» вирішили затопити шахту №160 і шахту Новоплавовскую. До кінця 2021-го року в «республіках» будуть знищені всі вугледобувні підприємства.

ПЕРЕЛІК цих шахт В Орлоя !!

В «республіці» «ЛНР» взяли рішення про їх ліквідації не прибуткових вугледобувних підприємств і навіть прийняли відповідний «закон» про «реструктуризацію вугільної промисловості».

Шахти ОРДЛО, які підлягають закриттю:

Шахта «Никанор-Нова» м Зоринськ – буде закрита до 01.02.2021 року;

Шахта 19 партс’ездапос. Юр’ївка – до 31.12.2020;

Шахтоупрпвленіе «Луганське» сел. Ювілейний – до 01.02.2021;

Шахта «Партизанська» м Антрацит – до 01.02.2021;

Шахта ім. Ф.Е. Держінского м.Ровеньки – до 01.02.2021;

Раніше були закриті:

м Червоний промінь:
шахта «Звістка»;
шахта «Краснолучцкая»;
шахта «Краснокутська»;
шахта «Міусинська»;
шахта «Хрустальська»;
шахта «Княгинінська»;
шахта «Новопавлівська»

Перевальський р-н:
шахта «Вергілевская»;
шахта «Фащевська»;
шахта «Ломоватська»;
шахта «Черкаська»;
шахта «Лутугінсеая»;

м Ровеньки:
Шахтоуправління «Ровеньківське»;
Шахта №81 «Київська»;

м Первомайськ:
Шахта Першотравнева.

Шахти в Орлоя, які продовжать роботу:

м Антрацит:
Шахта «Комсомольська»;

м Ровеньки:
шахта ім. Космонавтів;
шахтоуправління «Ясеновська»;

м Свердловськ:
Шахтоуправління «Свердловське»;
Шахтоуправління «Червонопартизанське»;

сел. Белореченка:
шахта «Білоріченська»;
Також роботу продовжать діючі шахти «Краснодонвугілля».

Шахти будуть ліквідовані не відразу, рішення буде прийматися за результатами роботи підприємств за останні два роки.

У Донецьку, «республіці ОРДО» за наказом Пушилін Денис Володимирович демонтували скульптуру In Perspective «У перспективі» італійського скульптора Лоренцо Куїнна, яка була встановлена ​​в сквері біля Донецького національного академічного українського музично-драматичного театру. Скульптура була встановлена ​​в листопаді 2010 року. І її дуже любили городяни.

Основна думка цієї роботи полягала в тому, що весь світ знаходиться в наших руках і кожному під силу змінити його на краще. Скульптора Лоренцо Куїнна – рука, що тримає кришталик. Напис на пам’ятнику був: «Ми живемо в дуже крихкому світі, майбутнє якого в наших руках. Кожен може зробити цей світ кращим ».

Остання новина, як можна яскравіше показує нам майбутнє «республік» і самої охлократія в цілому: у них немає перспективи.

Жителі Донбасу своїми ж руками зруйнували свій світ, своїми руками побудували гетто. І це, ось це життя ОРДЛО-Донбасу, ось цей популізм, світ черні і тупості, русскій мір з тріколорадним відтінком революціонерів гомо-совєтікус повинні стати підручником для майбутніх поколінь під назвою «ніколи знову».

Охлократія завжди пожирає своїх батьків.

Влада охлосом завжди заснована на низинному, нижчому, на крові і насильстві, неправді, маніпуляціях, популізмі і деградації. Досить згадати, скільки будівельників комунізму було вбито радянською владою в епоху СРСР.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*