Уявіть реакцію Банкової: Пороաенко оч0лив рейтинг п0літиків, які зробили найбільաе для України,- соц0питування

П’ятий президент України Петро Порошенко очолив рейтинг політиків, які зробили найбільше для зміцнення державності та суверенітету України. Друге місце посів Леонід Кучма. Про це свідчать дані опитування, яке провів фонд “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова, зазначають Патріоти України.

Це питання було відкритим, тому респонденти повинні були самі назвати імена одного чи кількох політиків. Після Порошенка (10,2%) й Кучми (10,0%) було названо В’ячеслава Чорновола (8,2%), Леоніда Кравчука (6,1%), Володимира Зеленського (5,6%), Віктора Ющенка (5,4%), Юлію Тимошенко (4,6%), Віктора Януковича (2,2%), Юрія Бойка (2,0%), Левка Лук’яненка (1,2%), Миколу Азарова (1,1%).

Варто зазначити, що 23,0% респондентів вибрали “Немає таких”, 24,8% — “Важко відповісти”, а також 1,1% не відповіли зовсім.

Раніше 58,8% українців відзначили, що рівень життя людей при президенті Зеленському погіршився, 52,2% також відзначають погіршення стану економіки. Покращення побачили 7,2% респондентів, економічне зростання відзначають 9% опитаних. Такі результати соціологічного опитування оприлюднив SOCIS.

До слова, депутати провладної фракції “Слуги народу” лідирують в рейтингу за кількістю поданих законопроєктів, що містять корупціогенні складові. У списку опинився також прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, він на 15 місці. Загалом, “Слуги” зайняли перші 14 місць у рейтингу.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*