2 хвилини тому! Це провал – дочку Киви трясе: Зеленський знищив, бунту не буде! Народ розлючений

На минулому засіданні Ради національної безпеки і оборони України заявили, що схвильовані через монополізацію енергетичної галузі та небезпечну тенденцію, яка спостерігається в ній сьогодні. Секретар РНБО Олексій Данілов розповів, яким чином в країні планують боротися з нею у разі загрози національній безпеці.

«РНБО спостерігає дуже небезпечні тенденції в енергетичній галузі. Ми бачимо монополізацію. Це пан Ахметов, Новинський, Боголюбов, Суркіси, Григоришин, Льовочкін, Коломойський, і громадянин Росії Воєводін. Вони володіють газорозподільчою мережею. У разі загрози нацбезпеки ми розглядаємо введення тимчасових адміністрацій. Ми не дозволимо маніпулювати тарифами», – заявив Данілов.

Секретар РНБО також додав, що координаційний орган прийняв рішення про те, що ціни на електроенергію для вразливих верств України не можуть підійматися.

«Тариф на електроенергію для уразливих верств не може бути піднятий. Таке рішення на РНБО було прийнято», – відзначив Данілов.

Президент Володимир Зеленський поставив завдання не підвищувати ціни на електроенергію для найуразливіших верств населення.

Про це він заявив за підсумками засідання в п’ятницю.

«Ми не дозволимо нікому на сьогоднішній день маніпулювати тарифами, як деякі сподівається. Є зараз розхитування ситуації і на весну вже хтось там починає говорити за російським сценарієм про «тарифному майдані», — зазначив Данілов.

Однак схоже не всі політики можуть змиритися з втратою такої вдалої для спекуляції теми. Так, дочка скандального проросійського політика іллі Киви заявила, що політика влади, наслідком якої є зростання бідності населення і підвищення тарифів не залишає українській нації надії на гідне існування.

Про це вона написала на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

“Дивлячись на цю статистику, чітко розумієш – країна котиться в прірву. Нескінченно зростаючі тарифи, мізерні пенсії. І з кожним роком обороти тільки збільшуються, Не залишай людям абсолютно ніякого шансу жити гідно!” – заявила проросійська політикиня. Мабуть забула одразу додати, що вирішення проблеми криється у співпраці з Росією.

Катерина Кива підкреслила, що останні режими залишили людей захисту, і цю ситуацію необхідно змінити.

Вони забрали у людей можливість бути громадянами, які захищені своєю державою. Вірю, що скоро цьому хаосу прийде кінець! І буде наведено порядок!” – підсумувала вона.

Дочка Киви навела дані згідно з якими за останні 7 років правління Порошенка-Зеленського рівень бідності населення виріс більш ніж в 2 рази. Тарифи на водопостачання зросли в 5,5 раз, електроенергію в 5,2 рази, природний газ в 12,6 разів, в гарячу воду і опалення в 6,1 рази. Україна втратила 20% промисловості. Однак звідки вона взяла ці дані Катерина вирішила не вказувати. Як і про те що заробітні плати теж зросли у відповідність із підвищенням тарифів.

А ще Катерина проігнорувала нещодавні рішення РНБО, про які ми згадували на початку. Звісно проблем ще багато, але очевидно, що влада намагається боротися з цим. Тільки партії ОПЗЖ і її поплічникам байдуже і на тарифи і на народ. Їхній бізнес, як законний, так і незаконний зможе покрити виплати на комунальні послуги. Єдине, що дійсно цікавить ОПЗЖ це влада. А теми для спекуляцій знайти не складно.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*