“Боже,яке лихо у нашій сім”ї..”Молодий українець п0мер у Польщі..Потрібна допомога небайдужих..Зробіть хоч реп0ст

«ЛЕЖУ ПІД КРАПЕЛЬНИЦЕЮ. ГОТУЮТЬ РІЗАТИ»: ОСТАННІ СЛОВА УКРАЇНЦЯ, ЯКИЙ ЗАГИНУВ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ У ПОЛЬЩІ..максимальне поширення-допоможіть..

Родина збирає кошти на перевезення тіла на Батьківщину В польському місті Кельце раптово обірвалося життя українця, – повідомляє Інформаційний портал Польщі. Ігор Іллін приїхав до Польщі на роботу, а вдома, в Україні, на нього чекала дружина та двоє дітей віком 11 та 17 років, – повідомляє Інформаційний портал Польщі.

Marina Ilinaу четверВам буде цікаво

Умер муж, папа Игорь Ильин. Умер заграницей. Прошу всех кто знал его и меня помогите перевезти тело на Украину. Карта Приват Банка 4149499147516999 жена Ильина Марина.
Многие пишут что не могут скинуть на карту(возможен превышен лимит).
ПРОШУ В ТАКОМ СЛУЧАЕ КИДАТЬ НА КАРТУ ДОЧЕРИ ИЛЬИНА ВАЛЕРИЯ
5168755905997157

Приблизно два тижні тому Ігор пошкодив ногу (перелом без зміщень). Коли прийшов до лікаря, той виписав заробітчанину лікарняний, приписав вітаміни і відправив лежати вдома. За кілька днів чоловікові стало гірше, до того ж у нього з’явився фурункул на голові. Наш земляк звертався до чотирьох різних лікарень – усюди його відправляли додому – мовляв, нічого серйозного. Не приїхала на виклик і швидка, хоча Ігорю вже було важко розмовляти.

Тож він самостійно викликав таксі і попрямував до найближчої лікарні у Кельце. Просидівши кілька годин в коридорі, українець таки потрапив на прийом до лікаря. Останнім повідомленням від Ігоря до дружини того дня були слова: Лежу під крапельницею. Готують різати. Як стало відомо дружині Марині, чоловікові провели невелику операцію на голові та відпустили додому. А вже 8 серпня зв’язок з ним повністю обірвався. Жінка почала бити на сполох, тож за адресою проживання Ігоря у Польщі приїхали його земляки. Вибили двері і знайшли Ігоря мертвим. Що саме стало причиною раптової смерті Ігоря Ілліна наразі невідомо. Дружина померлого розповіла, що вони з чоловіком обидва з Подільска Одеської області. Ігор був пенсіонером МВС. Почесним донором України. Взагалі не вживав спиртного. Завжди брав участь у виборах, мав активну життєву позицію. За ним я була як за кам’яною стіною. Тільки стіна ця звалилася в одну мить. Читайте також  Брат і його маленька сестричка потребують допомоги у боротьбі з онко Нині родина померлого збирає кошти на транспортування тіла Ігоря Ілліна до України. На це потрібно близько 2 тисяч доларів.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *