На вечір! Саакашвілі потужно влупив – підлі негідники. Грабують країну – потрібно діяти

Голова Виконавчого комітету реформ, експрезидент Грузії Міхеіл Саакашвілі у своєму Facebook звинуватив Національну комісію зі стандартів української мови у корупції.

«Дуже часто я бачу підлих негідників, які, одягнувши вишиванку, гаряче розповідають про любов до батьківщини, одночасно грабуючи і країну, і українців… Я ніколи не думав, що дійде до державного рівня. А даремно — дійшло. Не так давно в Україні створили Національну комісію зі стандартів державної мови, а зовсім нещодавно — вирішили, що ця комісія має перевіряти рівень володіння державною мовою всіх, хто вирішив піти працювати на державну службу», — написав Саакашвілі.

За словами Саакашвілі, наразі сертифікат про рівень володіння очікує вже майже 100 тис. людей. При цьому прийом нових службовців «повністю заблокований».

«Але вихід, звичайно ж, є. Як і у кожному першому держоргані, можна прискорити процес за невелику винагороду. Ціни скачуть від $200 до $2000 залежно від терміновості вирішення питання і апетитів чиновників», — зазначив Саакашвілі.

Також він закликав прем’єр-міністра і міністра освіти «звернути увагу на проблему та негайно закінчити це свавілля».

У свою чергу Нацкомісія у своєму Facebook відреагувала на слова Саакашвілі. Там зазначили, що комісія «неухильно дотримується верховенства права і законності».

Наразі Нацкомісія вже звернулася до правоохоронних органів з приводу звинувачень у корупційній діяльності.

«Національна комісія зі стандартів державної мови звернулася до правоохоронних органів щодо інформації, викладеної громадянином України Михеілом Саакашвілі в дописі соціальної мережі Facebook та поширеному ЗМІ. Публічний розгляд цієї ситуації є важливим, оскільки будь-які звинувачення у неправомірних діях повинні бути підкріплені фактами та доказами. Європейська практика визначає простий та конкретний шлях: якщо певній особі стало відомо про порушення чинного законодавства, то необхідно звертатися до правоохоронних органів із заявою про вчинення кримінального правопорушення. Саме так має вчинити кожен свідомий громадянин!», — заявили у пресслужбі комісії.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*