Щойно! В Байдена не стримались – термінове звернення. Росії не зійде з рук – це край…

США спостерігають тривалі агресивні дії, які здійснює Російська Федерація проти України в Чорному та Азовському морях, а також у Керченській протоці. Про це заявив державний секретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен.

Відповідну заяву він зробив під час засідання Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй, що стосується безпеки на морі.

“У Чорному морі, Керченській протоці, Азовському морі ми спостерігаємо тривалі агресивні дії проти України з небезпечними морськими і повітряними вторгненнями, а також переслідуванням суден. Усе це підриває торгівлю та обмежує доступ до джерел енергії”, – заявив Блінкен.

Глава американської дипломатії зазначив, що США підтримують цілісність України і вкотре наголосив, що Крим – це Україна.

“Ми підтверджуємо нашу підтримку суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, включаючи її територіальні води. Крим – це Україна”, – резюмував Блінкен.

Також варто додати, що міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, повідомив, що Загальна кількість учасників установчого саміту Кримської платформи зросла до 37-ми – участь підтвердили ще три європейські країни.

«Сьогодні одразу три європейські країни підтвердили участь в установчому саміті Кримської платформи 23 серпня. Загальна кількість учасників зросла до 37. Міжнародна підтримка Кримської платформи набирає обертів, тож чекаємо нових підтверджень», – написав Кулеба.

Кримська платформа – новий консультативний та координаційний формат, ініційований Україною з метою підвищення ефективності міжнародного реагування на окупацію Криму, відповіді зростаючим безпековим викликам, посилення міжнародного тиску на Росію, запобігання подальшим порушенням прав людини та захисту жертв окупаційного режиму, а також досягнення головної мети – деокупації Криму та повернення його Україні.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*