Шок! Слід готуватися до нападу Росії. Міністр оборони заявив! Всебічна готовність наших сил до оборони…

Активні тренування на суші, морі та повітряному просторі розпочалися по всій території Україниhttps://www.youtube.com/embed/Ex2ZXpT5I3Y?feature=oembed

Україна повинна забезпечити всебічну готовність сил оборони для протидії російській агресії.

Про це заявив міністр оборони Андрій Таран, — пише пресслужба Міноборони.

“Треба пам’ятати, що 8 серпня 2008 року проводячи так звані “навчання”, Кремль віддав наказ військам увірватися в Грузію. У тієї злочинної інтервенції від рук російських окупантів гинули солдати і мирні жителі. Сьогодні знову “навчання”, а тому ми пильно спостерігаємо за підтекстом російських маневрів та справлянням техніки. Пам’ятаючи, для чого використовує прикриття навчаннями Кремль, ми повинні забезпечити всебічну готовність наших сил оборони до відбиття злочинних планів і саме це завдання виконують командно-штабні тренування, які почалися сьогодні “, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що 9 серпня почалися масштабні командно-штабні тренування з командуванням об’єднаних сил та іншими складовими сил оборони, відповідно до Плану підготовки ЗСУ в 2021 році.

Активні тренування на суші, морі та повітряному просторі почалися по всій території України й триватимуть до 13 серпня 2021 року.

В оборонному відомстві додали, що до нинішніх навчань залучено всі види ЗС України. На п’яти загальновійськових полігонах нарощуються бойові здатності об’єднаних сил, 14 органів військового управління ЗСУ, Національної гвардії, Служби безпеки України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної спеціальної служби транспорту.

Також певні військові частини виконують практичні дії під час тактичних, тактико-спеціальних, льотно-тактичних, командно-штабних навчань.

“Основна мета дій РФ — утримання України в сфері свого впливу. Росія все ще використовує шаблони мислення і прийняття рішень, які характеризувалися прагненням до розширення сфер впливу, створення маріонеткових держав, нав’язування власної хибної ідеології. При таких умовах, РФ бере курс на нарощування напруженості в регіоні, коли провокаційно активізуються російські збройні сили поблизу кордонів України “, — резюмував Таран.

Як повідомлялося, на початку квітня в Мережі з’явилося відео, на яких Росія стягує до окупованого Криму і кордонів з Україною ешелони з військовою технікою. Світові лідери вимагали в РФ відведення військ і відзначали ескалації подій на Донбасі.

У Росії заявляли, що їхня армія пересувається на території країни тими маршрутами, якими вважає за потрібне. Війська знаходитимуться в українських кордонів до тих пір, поки вирішить керівництво країни, заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков. Через кілька тижнів, 22 квітня, міністр оборони Росії Сергій Шойгу прийняв рішення завершити перевірку заходи в Південному та Західному військових округах.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*