Терміново! Росія знову хоче в суд – Україна “влаштувала блокаду” води. В Офісі президента не коментують!

Росія збирає матеріали та готує позов до України через “водну блокаду окупованого Криму. Якась “робоча група” окупантів збирається йти до суду до кінця 2021 року.

Наразі ведуть “клопітку роботу”. Про це розповів глава комітету із законодавства так званої “держради” Криму Сергій Трофимов.

Чиновник каже, мовляв, слід ретельно перевірити інформацію, яку будуть подавати в арбітражний суд.

“Ця робота йде, але це вимагає часу”,– заявив Трофимов.

До речі, нещодавно ватажок “парламенту” окупованого Росією Криму Єфім Фікс заявив, що “влада” готує документи для позову. Він говорив, що “робоча група” зібрала інформацію про 12 громадян України, які “є організаторами або виправдовують блокаду Криму”.

До 2014 року 85% потреб Криму у водопостачанні забезпечував Північно-Кримський канал. Воду постачали з материкової частини України.

Однак, коли Росія окупувала Крим, канал перекрили.

Після цього пропагандисти та окупанти заявили, що Україна займається шантажем і блокадою.

“Влада” окупованого у 2014 році Росією Криму шукала винних у тому, чому на півострові не вистачає прісної води. І з цими винними навіть збиралися судитися.

Зокрема, такий собі Єфім Фікс (в окупантів його вважають за “голову парламенту” Криму) заявив, що “організаторів” нестачі води будуть притягувати до кримінальної відповідальності.

На думку росіян, винними у нестачі прісної води в Криму є українці, які “організували блокаду” півострова. Причому не тільки водну, а й енергетичну, продовольчу, транспортну тощо.

Ватажок “парламенту” окупованого Росією Криму Єфім Фікс заявив, що “влада” вже готує документи для подачі позову до суду (російського суду, звісно).
Фікс запевнив, що якась “робоча група” зібрала інформацію про 12 громадян України, які “є організаторами або виправдовують блокаду Криму”.

Проте міжнародне право чітко передбачає, що відповідальність за проблеми окупованих територій лежить цілком на країні-окупанті. У випадку Криму – це Росія.

Україна відновить водопостачання одразу, як півострів буде деокуповано.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *